Слонът и комарът се оженили. Първа брачна нощ. Комарът не се сдържал и щипнал слонът по дупето. Слонът казал: -ОХ-ОХ. А комарът, потъркал ръчички и отвърнал: -Няма ОХ сега те почвам...