Слонът и комарът се оженили. Първа брачна нощ. Комарът не се сдържал и щипнал слонът по дупето.
Слонът казал:
-ОХ-ОХ.
А комарът, потъркал ръчички и отвърнал:
-Няма ОХ сега те почвам...